Szukasz apartamentu na sprzedaż w Mielnie?
Chętnie pomożemy.

Zadzwoń +48 724 650 650 lub wypełnij formularz.


3 zalety posiadania apartamentu w Sea & Lake w czasie pandemii COVID-19

3 zalety posiadania apartamentu w Sea & Lake
w czasie pandemii COVID-19

Chyba nigdy wcześniej posiadanie własnego apartamentu nad Bałtykiem nie było tak pożądane, jak obecnie. Dzieje się tak głównie z tej przyczyny, że – przez pandemię i związane z nią obostrzenia – na samodzielne, położone w lesie apartamenty patrzymy dziś zupełnie inaczej. Dostrzegamy i doceniamy ich zalety. I chcemy je mieć przynajmniej z trzech powodów.

Rok 2020 na wiele rzeczy i spraw rzucił nowe światło. W przypadku nieruchomości wakacyjnych pokazał nam chociażby, jak ważny jest nieograniczony dostęp do miejsc umożliwiających nam bezpieczny odpoczynek. Dlatego w cenie dziś są autonomiczne i komfortowe apartamenty, położone w atrakcyjnych pod względem przyrodniczym regionach

Dostęp do takich nieruchomości oferuje inwestycja Sea & Lake – luksusowe apartamenty nad morzem w Mielnie. Czy warto mieć tu własny second home? Tak. I to co najmniej z trzech powodów.

  • Mamy nieruchomość, która jest naszą własnością. Możemy więc odwiedzać ją zawsze i bez przeszkód.
    W czasie zagrożenia epidemicznego wprowadzane były ograniczenia dotyczące usług hotelarskich, czyli prowadzenia wynajmu w hotelach, motelach, na campingach, na polach biwakowych, w pensjonatach, w zakładach uzdrowiskowych, ośrodkach wczasowych. Zabronione było także wynajmowanie pokoi w agroturystyce oraz wynajmowanie prywatnych domów i mieszkań. Miejscami, do których bez przeszkód można było się udawać na przykład na weekendowy odpoczynek, były tylko prywatne nieruchomości. Posiadanie własnego apartamentu to najlepsze rozwiązanie na wypadek podobnych sytuacji.
  • Korzystamy z własnej przestrzeni.
    W samodzielnych apartamentach mamy warunki jak we własnym domu – kuchnię, łazienkę, balkon lub taras albo ogródek. Możemy – jeśli jest taka konieczność – utrzymywać społeczny dystans i skutecznie się izolować.
  • Mamy nieograniczony dostęp do przyrody.
    Dzięki unikatowej lokalizacji w każdej chwili możemy wyjść na spacer czy wybrać się na wycieczkę rowerową wzdłuż jeziora. Możemy oddychać czystym powietrzem. Pójść do lasu lub nad morze. Balkon, taras, ogródek i przeszklone ściany pozwalają zadbać o komfort psychiczny nawet w czasie przymusowej izolacji.
Jeśli więc pragniesz własnej, bezpiecznej i bardzo komfortowej przestrzeni do wypoczynku – apartament nad morzem jest tym, czego szukasz.