Szukasz apartamentu na sprzedaż w Mielnie?
Chętnie pomożemy.

Zadzwoń +48 724 650 650 lub wypełnij formularz.


Prestige – standard wykończenia apartamentów w Sea & Lake. Czym się wyróżnia?

Prestige – standard wykończenia apartamentów w Sea & Lake. Czym się wyróżnia?

Luksus niejedno ma imię. W inwestycji Sea & Lake Mielno określają go między innymi różne standardy wykończenia wnętrz. Jak zatem prezentuje się prawdziwie elegancki i stylowy apartament? Co kryje się pod nazwą prestige?

W apartamentowcach, które powstają nad morzem na Mierzei Jamneńskiej, luksus uobecnia się na wiele sposobów – przez niebywale atrakcyjną i unikatową lokalizację, niepowtarzalny krajobraz, przez zachwycającą przyrodę oraz wyjątkowy klimat. Ponad wszystko jednak jest on widoczny w bogatej infrastrukturze części wspólnych oraz w ofercie wykończenia wnętrz która obejmuje najlepszej jakości materiały, najwyższej klasy meble i sprzęty oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Sea & Lake to inwestycja premium, której wyróżnikiem – i zarazem bardzo mocną stroną – jest wyrafinowana i ponadczasowa estetyka wnętrz. Tu każdy detal wystroju został starannie zaprojektowany. Materiały, kolorystyka, meble – wszystkie elementy się dopełniają i razem tworzą komfortową, harmonijną całość

– podkreśla Ewa Zięciak, właścicielka luksusowych apartamentowców Sea & Lake.


Standard Prestige - dla koneserów piękna.


Luksus to bogactwo i piękno. W apartamencie typu Prestige są one wszechobecne i przejawiają się przede wszystkim w drogich, wysokiej klasy materiałach wykończeniowych:

  • ekskluzywnym, szlachetnym marmurze - w czarnym odcieniu na podłogach, w jasnej tonacji - w części kuchennej i na ścianach w łazience
  • naturalnym, jasnym drewnie, którym wyłożone są podłogi
  • złoceniach ścian i pozłacanych detalach, które dodają blasku i przepychu
  • stylowych panelach ściennych (szarych lub z delikatnymi złotymi motywami roślinnymi)
  • designerskiej armaturze łazienkowej i kuchennej od prestiżowej, niemieckiej marki Grohe.
Z tymi elementami wspaniale komponują się ręczne robione skórzane meble, szklano-złote lampy oraz niezwykłe rzeźby. Wszystkie pomieszczenia tworzą spójną przestrzeń, idealną do wypoczynku, a całość utrzymana jest w ciepłej i eleganckiej tonacji. To sprawia, że apartament w standardzie Prestige jest miejscem, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających koneserów wzornictwa i stylów wnętrzarskich. Jest też perfekcyjnym dopełnieniem inwestycji premium.

***

Ważne: Wykończenie w standardzie Prestige dostępne jest dla apartamentów w Sea & Lake o powierzchni: 67 m² i 82 m².